EN
FACEBOOK REKLAMLARI

Hedef Kitlenize
Etkili Reklamlar

Marka Amacınıza Ulaşın!

Facebook’ta gönderilerinizi beğenme ve etkileşimde bulunma ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurar, reklamlarınızı ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar sözcük, medeni durum, eğitim durumu, iş ünvanı gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz. Böylece ürün ve hizmetinizi tanıtmak için ayırdığınız bütçeyi, doğru hedef kitleye ulaşmak için en verimli şekilde kullanmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri artırabilmek için her bir ürün ya da hizmet için farklı hedef kitleler belirleyebilirsiniz. Facebook reklamları aracılığıyla potansiyel müşterilerinizi satın almaya teşvik edebilirsiniz. Daha fazla bilgi seçeneğiyle satın almayı düşünen hedef kitlenizle iletişim kurarak onlar hakkında bilgi sahibi olmak, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır

FACEBOOK REKLAM MODELLERİ Marka Bilinirliği Reklamları Bir markayı daha fazla kişiye duyurmak veya markayı öne çıkararak daha geniş kitlelere ulaşmayı sağlamak amacıyla verilen reklam türüdür. Erişim Reklamları Erişim reklamlarındaki amaç, mümkün olan en fazla kişiye erişmektir. Minimun bütçe ile maksimum gösterim için erişim reklamları harika bir seçenektir. Trafik Reklamları Yayınlanan reklama verilen bağlantıya (link) en fazla tıklamayı alarak bir web sitesi ve uygulamaya ziyaretçi yönlendirmek amacıyla kullanılır. Etkileşim Reklamları Bir gönderinin daha fazla beğeni, yorum ve paylaşım almasını sağlayarak etkileşimi arttıran reklam türüdür. Uygulama Yükleme Reklamları Uygulama yüklemeleri reklamları, bir mobil uygulamanın yüklenme sayısını arttırmak amacıyla kullanılır. Video Görüntüleme Reklamları İnsanlara duyurmak istediğiniz bir videonuz varsa video görüntülenmeleri reklamlarını kullanabilirsiniz. Ürün ve hizmetin videolu olarak tanıtımı için ve marka bilinirliğini arttırmak için kullanılabilir. Potansiyel Müşteri Bulma Reklamları Potansiyel müşterilere ulaşmak için müşterilerin e-posta ve telefon bilgileri yakalamak için normal şartlarda kişiler bir web sayfasına yönlendirilir. Web sayfasında bir açılış sayfası oluşturularak müşterilerin formu doldurması sağlanır. Messenger Reklamları Mesajlar Reklamları, insanları sayfanızdaki facebook messenger’ a veya WhatsApp’ a doğrudan mesaj göndermek üzere yönlendirmeyi sağlar. Dönüşüm Reklamları Dönüşüm reklamları, insanları web sitesine, mobil uygulamaya ya da messenger a yönlendirerek ürün veya hizmet satın almalarını sağlar. Katalog Satışları Reklamları Katalog satışları web sitenizdeki ürünleri otomatik olarak reklam içeriğinde gösterir ve bu yolla ürün satışı hedeflenir. Mağaza Ziyaretleri Reklamları Mağaza ziyaretleri reklamları yerel işletmeler ve fiziksel mağazalara müşteri kazanmak için kullanılır.

FACEBOOK - INSTAGRAM REKLAMLARI

Facebook/Instagram reklamlarını kullanmanın avantajları: Çok geniş bir kitleye erişme imkanı sunar. Çeşitli ve etkili reklam modelleri mevcuttur. Yaş ve cinsiyet datasının güvenirliği yüksek olduğu için demografik hedeflemeler doğru çalışır Detaylı remarketing kurguları oluşturulabilir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ - HEDEF ODAKLI REKLAMLAR

İşletmenizi tam olarak anlamak ve kampanya amacınıza uygun reklam kurgulamak için W Digital öncelikle sizi dinler. Web sitenizi ve kullandığınız diğer reklam mecralarını inceleyerek size performansı en yüksek reklamlarını sağlamaya çalışır. W Digital işletmenizin reklamlarını doğru mesaj ile doğru zamanda doğru kişilere gösterir ve reklam yayını süresince ajansımıza özgü ölçüm ve optimizasyon teknikleri ile reklamlarınızı sürekli kontrol eder ve verimliliğini arttırır.

Hayran Kitlenize Facebook Üzerinden Ulaşın

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Dijital Medya
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN

Google ile tanının

Google reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Google Reklamları
GOOGLE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Programmatic

Programmatic reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Programmatic
PROGRAMMATIC REKLAMLARINIZI YÖNETELİM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Web Tasarım & Yazılım

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Performance Marketing
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN