EN
DİJİTAL MEDYA REKLAMLARI

Dijital Medyada
Görünür Olun!

Dijital Medya Planlama Ve Satın Alma

Dijital medya satın alma hizmeti, hedef kitlenizin takip ettiği ve daha fazla vakit geçirdiği mecralardaki görünürlüğünüzü arttırır. Potansiyel müşterilerinizin sık vakit geçirdiği online mecralara yönelik dijital medya planlama ve satın alma çalışmaları, yeni müşterilere doğrudan ulaşarak dikkat çekmenizi ve marka bilinirliği oluşturmanızı sağlar. Dijital medya planlama ve satın alma çalışmalarıyla ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenebilecek kitleye doğrudan ulaşırken, doğru mecralarda yer alarak tanıtım giderlerinizi azaltmış olursunuz Marka, ürün ve hizmetlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasında en etkili olacak ve yüksek verim alacağınız mecralara yönelik dijital medya satın alma ile reklam ve tanıtım kampanyaları için ayırdığınız bütçeden maksimum fayda sağlayarak, reklam harcamalarınızı minimuma indirirsiniz

DİJİTAL MEDYA REKLAM MODELLERİ Premium Web Sitelerinde Sabit ve Dönüşümlü Yayınlar Sayfa Giydirme Reklamları Native ve Advertorial İçerik Reklamlar Richmedia Reklamları Form Toplamaya Yönelik Kampanyalar Cpc Kampanyaları Telefon Arama Kampanyaları Download Kampanyaları Mobil Site Hedefleme Reklam Kampanyaları Mobil App Reklam Kampanyaları Video İçerikleri Hedeflemeli Reklamlar Pre-Roll, Post-Roll, Mid-Roll Reklamlar

NE YAPIYORUZ?

Medya planlama bir reklamın doğru iletişim araçları kullanılarak hedef kitleye en etkili biçimde ulaşmasını sağlar. W Digital olarak, markanızı detaylı analiz ederek, dijital mecralarda doğru zaman, doğru mesaj ve görselle hedef kitlenize ulaşmanız için strateji geliştiriyoruz. Ölçülebilir sistemlerimiz ile kampanya hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor ve raporlama yapıyoruz

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ - HEDEF ODAKLI REKLAMLAR

İşletmenizi tam olarak anlamak ve kampanya amacınıza uygun reklam kurgulamak için W Digital öncelikle sizi dinler. Web sitenizi ve kullandığınız diğer reklam mecralarını inceleyerek size performansı en yüksek reklamlarını sağlamaya çalışır. W Digital işletmenizin reklamlarını doğru mesaj ile doğru zamanda doğru kişilere gösterir ve reklam yayını süresince ajansımıza özgü ölçüm ve optimizasyon teknikleriile reklamlarınızı sürekli kontrol eder ve verimliliğini arttırır.

Marka bilinirliğinizi arttırın.

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Google ile tanının

Google reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Google Reklamları
GOOGLE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Facebook ile işinizi büyütün

Geleneksel pazarlamanın karşısında dijital pazarlamanın yükselişi artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçek. Büyük markalar ile birlikte artık küçük markaların da dijital platformlarda kimlik kazanma yarışı günden güne hızlanarak devam ediyor.

Facebook Reklamları
FACEBOOK REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Programmatic

Programmatic reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Programmatic
PROGRAMMATIC REKLAMLARINIZI YÖNETELİM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Web Tasarım & Yazılım

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Performance Marketing
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN