EN
PERFORMANCE MARKETING

Markanız
Amacınıza Göre Şekillensin

Performance Marketing

Performans pazarlaması, dijital mecralarla yürütülen tanıtım ve reklam çalışmalarının hepsini kapsayan bir pazarlama stratejisi olup, teknolojik çağın en verimli metotları arasında başı çekmektedir. Performance Marketing kampanyaları ile reklam verenler, gösterimler, tıklamalar ya da belirli bir işlem tamamlandığında ödeme yapmaktadır. Geleneksel yöntemlerle yapılan pazarlama faaliyetlerinden farklı olarak ‘başarısı ve verimi ölçümlenebilir’ bir özelliğe sahip olan performans pazarlamasında, reklam verene net ve somut veriler sunmaktadır.

KAMPANYA PLANLAMASI

Öncelik, firmanızın ihtiyaçları ve sizin ne hedeflediğinizdir. Ardından hedeflerinize ulaştıracak bir kampanya planlamaktadır. Kampanyanızın hedefleri, reklamlarınızın nerede gösterileceğini, kimlerin gösterildiğini ve başarı için hayati önem taşıyan diğer faktörleri belirlemektedir. Kampanya adımları belirlenirken dijital ortamda yürütülüp iyi sonuçlar alınmış başka kampanyalar da incelenip optimize edilmektedir.

BÜTÇENİZİ EN DOĞRU ŞEKİLDE HARCIYOR, MAKSİMUM DÖNÜŞÜMÜ HEDEFLİYORUZ.

İşletmenizin ya da markanızın, pazarlama çalışmalarından en az harcamayla en yüksek verimi sağlamanızı hedefliyoruz. W Digital olarak, performans pazarlama sayesinde etkileşim, satışlara yönlendirme yapmak, site trafiği artırma gibi farklı amaçlara yönlendirme faaliyetleri yaparak ön planda kalmanızı sağlıyoruz.

Marka bilinirliğinizi arttırın.

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Dijital Medya
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN

Google ile tanının

Google reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Google Reklamları
GOOGLE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Facebook ile işinizi büyütün

Geleneksel pazarlamanın karşısında dijital pazarlamanın yükselişi artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçek. Büyük markalar ile birlikte artık küçük markaların da dijital platformlarda kimlik kazanma yarışı günden güne hızlanarak devam ediyor.

Facebook Reklamları
FACEBOOK REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Programmatic

Programmatic reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Programmatic
PROGRAMMATIC REKLAMLARINIZI YÖNETELİM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Web Tasarım & Yazılım

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM