EN
Programatik

En Doğru
Hedef Kitleye Ulaşın

Programatik Reklamcılık

Programatik reklamcılık, tamamen veriye dayalı,anlık teklifler (RTB - real time bidding) ve buna ek bazı yöntemlerle, yayıncı ve reklam veren arasında satın almayı sağlayan reklamcılık modelidir. Programatik reklamcılığın temel özelliklerinden biri, bu satın almaların insan faktörü olmadan tamamen yazılımlar tarafından gerçekleştirilmesidir. Kullanılan DSP (demand-side platform), SSP (supply-side platform), API (application programming interface) ve DMP’ler (data management platform) ile her ne kadar karmaşık gibi algılansa da, bu araçlar ile hedefleme kriterleri dahilinde reklam alanlarının otomatik olarak satın alınması ve kullanılan data dahilinde hangi kullanıcıya hangi reklamların gösterileceği, belirlenen satin alım protokolü dahilinde de ne kadar ödeme yapılacağına otomatik olarak karar verilmektedir.

Programatik Reklamcılığın Avantajları Maliyetleri Düşürür, Operasyonel Süreçleri Kısaltır ve Verimli Hale Getirir. Klasik medya satın alma süreçlerindeki gibi, insana dayalı bir süreç yoktur. Tüm, DSP teklifleri içerisinde, yayıncı açısından en optimum teklif otomatik olarak ve çok kısa bir sürede yayınlanır. Tüm Kanallardan Gelen Veriler, Tek Yerde Toplanır Birden fazla reklam networkunden gelen veriler, ve hatta sadece data sağlayan (3.parti data sağlayıcılar) data tek yerde toplanır. Bu da size, tüm dataları birleştirerek işleme şansı sunar. Birden Fazla Platformla Çalışma İmkanı Sağlar Birden fazla reklam ağı ile çalışarak yüksek rekabet ortamı ve dolayısı ile daha fazla gelir elde etme şansı verir.

Programatik Reklam Kampanyaları

Farklı kanallardan elde edilen verileri analiz ederek en doğru hedeflemeyi sağlar Birçok yayıncıya tek bir noktadan erişme imkanı verir. Maliyetlerri düşürür ve maksimum dönüşüm sağlar. İnsan gücünün verimli kullanılmasını sağlar. Gerçek zamanlı satın alma ve yayın takibi ile birlikte gerçek zamanlı optimizasyona imkan verir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ - HEDEF ODAKLI REKLAMLAR

İşletmenizi tam olarak anlamak ve kampanya amacınıza uygun reklam kurgulamak için W Digital öncelikle sizi dinler. Web sitenizi ve kullandığınız diğer reklam mecralarını inceleyerek size performansı en yüksek reklamlarını sağlamaya çalışır. W Digital işletmenizin reklamlarını doğru mesaj ile doğru zamanda doğru kişilere gösterir ve reklam yayını süresince ajansımıza özgü ölçüm ve optimizasyon teknikleri ile reklamlarınızı sürekli kontrol eder ve verimliliğini arttırır.

Birçok yayıncıya tek bir noktadan erişilebilme imkanına sahip olun.

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Dijital Medya
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN

Google ile tanının

Google reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Google Reklamları
GOOGLE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Facebook ile işinizi büyütün

Geleneksel pazarlamanın karşısında dijital pazarlamanın yükselişi artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçek. Büyük markalar ile birlikte artık küçük markaların da dijital platformlarda kimlik kazanma yarışı günden güne hızlanarak devam ediyor.

Facebook Reklamları
FACEBOOK REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Web Tasarım & Yazılım

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Performance Marketing
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN