EN
GOOGLE REKLAMLARI

Google Reklamlarında
Detayları Bize Bırakın!

Pazarlama Amacınıza Google Reklamlarıyla Ulaşın!

Google reklamları ile marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın. W Digital olarak tecrübeli ekibimiz ile Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, hedeflerinize uygun kampanyalar ile profesyonel, güvenilir ve şeffaf reklam yönetimi sunuyoruz. Detaylı kampanya kurulumu ve etkili optimizasyon yöntemleri ile satışlarınızı arttırmayı ve markanızı büyütmeyi hedefliyoruz. Doğru hedef kitleye, doğru zamanda ulaşmanızı sağlayarak size uygun maliyetler sunuyoruz. Yeni müşterilere ulaşmak ve işletmenizi büyütmek için bizimle iletişime geçin!

GOOGLE REKLAM MODELLERİ Arama Ağı Reklamları Google Arama Ağı’nda reklam verdiğinizde, anahtar kelimelerinizle ilgili terimler Google’da aratıldığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında gösterilir. Anahtar kelimeleriniz bir Google aramasıyla alakalı olduğunda, reklamlarınız Google arama sonuçlarının üzerinde yer alır. Görüntülü Reklamlar Google Görüntülü Reklam Ağı, kullanıcılar, web sitelerinde gezinirken, YouTube videosu izlerken, Gmail hesaplarında maillerini kontrol ederken veya mobil cihazlar ve uygulamalar kullanırken onlara ulaşmanıza yardımcı olur. Google Görüntülü Reklam Ağı hedefleme özelliği sayesinde ürün ve hizmetlerinizi, doğru yerde ve doğru zamanda potansiyel müşterilere ulaştırabilirsiniz. Mobil Uygulama Reklamları Mobil uygulama reklamları ile kullanıcıların uygulamanızı doğrudan reklamınızı yüklemesine veya sizin belirlediğiniz işlemleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Yeniden Pazarlama Yeniden pazarlama, web siteniz veya mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınızı, Google veya iş ortağı web sitelerine göz atarlarken bu kitlelerin karşısına stratejik bir şekilde konumlandırmanıza olanak tanır, bu da marka bilinirliğinizi artırmanıza ve kitlelere satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olur.

MÜKEMMEL HASSASİYETTE YÜKSEK ERİŞİM

İsterseniz reklamlarınızı bir semte isterseniz tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Google Reklamları işletmenizi hedef pazarınızda duyurmak için mükemmel derecede verimli çalışır. Küçük işletmeler için bulundukları bölgelerdeki potansiyellerine ulaşmasını sağlayacak verimli reklamlar yayınlar. Google Reklamları ile internet kullanıcılarını yaş, bölge, cinsiyet ve gezdiği siteler gibi kriterlere göre hedeflenebilir ve dünya üzerindeki internet kullanıcılarının %98’ine erişmenizi sağlar.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ - HEDEF ODAKLI REKLAMLAR

İşletmenizi tam olarak anlamak ve kampanya amacınıza uygun reklam kurgulamak için W Digital öncelikle sizi dinler. Web sitenizi ve kullandığınız diğer reklam mecralarını inceleyerek size performansı en yüksek reklamlarını sağlamaya çalışır. W Digital işletmenizin reklamlarını doğru mesaj ile doğru zamanda doğru kişilere gösterir ve reklam yayını süresince ajansımıza özgü ölçüm ve optimizasyon teknikleri ile reklamlarınızı sürekli kontrol eder ve verimliliğini arttırır.

Google reklamlarında ziyaret yoksa ödeme de yok.

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Dijital Medya
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN

Facebook ile işinizi büyütün

Geleneksel pazarlamanın karşısında dijital pazarlamanın yükselişi artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçek. Büyük markalar ile birlikte artık küçük markaların da dijital platformlarda kimlik kazanma yarışı günden güne hızlanarak devam ediyor.

Facebook Reklamları
FACEBOOK REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Programmatic

Programmatic reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Programmatic
PROGRAMMATIC REKLAMLARINIZI YÖNETELİM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Web Tasarım & Yazılım

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Performance Marketing
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN