EN
Web Tasarım & Yazılım

Profesyonel Web Çözümleri
Dijital Dönüşüme Başlayın

Web Tasarım ve Yazılım

Gelişen teknolojiyle birlikte müşterilerin bir firmayı arama şekilleri de değişti. Firmanızın dijital dünyada yeri olmasını, Google, Yandex gibi arama motorlarında sonuçlarında firmanızın da yer almasını istiyorsanız, bir web sitesine sahip olmalısınız Web Siteniz, isletmenizin " 7 Gün 24 Saat " çalısan satış temsilcisidir. Web siteniz firmanızın vizyonunuzu ve işinizin kalitesini yansıtacağından hem tasarım hem de kullanıcı deneyimi açısından kusursuz olmalıdır. Son yıllarda mobil cihazların hayatımızda kapladığı yerin genişlemesiyle, web sitelerinin mobil uyumlu olması bir zorunluluk haline geldi. Bu yüzden web sitenizi tasarlarken mobil uyumlu versiyonu ile birlikte yapıyoruz. Tecrübeli ve uzman yazılım ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınız karşılayacak, arama motoru (SEO) uyumlu, kullanıcı dostu (UX), mobil uyumlu web sitenizi anahtar teslim olarak size sunuyoruz.

WEB YAZILIM ve TASARIM HİZMETLERİMİZ Web Sitesi Yazılımı Web Sitesi Tasarımı Mobil Uyumlu Web Tasarım E-Ticaret Sitesi Kurulumu E-Ticaret Entegrasyonları Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Kullanıcı Deneyimi Geliştirme (UX) A/B Testleri Landing Page Tasarımı (Form Toplama) CRM Sistemi Tasarım ve Kurulumu Arayüz Tasarımı İdeasoft Entegrasyonları Web Hosting

WEB TASARIM

W Digital olarak, ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp, web sitenizi sektörünüze ve kitlenize uygun bir şekilde tasarlayarak, zamanında ve eksiksiz olarak teslim ederiz. Modern, şık ve kullanıcı dostu tasarımları ile yayına aldıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşılabilir oluruz.

Marka Değeriniz Ön Plana Çıksın

Günümüzde şirketler veya kurumlar, kendilerini tanıtmak ve internet ortamında yer almak için, web tasarım hizmetine ihtiyaç duyar. Web tasarım ajansı, sektördeki şirketinizin ihtiyaç analizini yaparak, hedef kitlenizin dikkatini çekecek tasarımlarla, kaliteli bir hizmet vermektedir. Web tasarımı aşamasında, internet sitenizi oluşturacak sayfalarda, görsel ve işitsel unsurlara yer vererek, sitenizi dikkat çekici hale getirmektedir.

Her Sektöre Özel, Rakiplerinizi Kıskandıracak Tasarımlar

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım
Formu Doldurun Sizi Arayalım, Bilgi Verelim

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Dijital Medya
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN

Google ile tanının

Google reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Google Reklamları
GOOGLE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Facebook ile işinizi büyütün

Geleneksel pazarlamanın karşısında dijital pazarlamanın yükselişi artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçek. Büyük markalar ile birlikte artık küçük markaların da dijital platformlarda kimlik kazanma yarışı günden güne hızlanarak devam ediyor.

Facebook Reklamları
FACEBOOK REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Programmatic

Programmatic reklamları ile çok sayıda ve ilgili kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilir, daha az maliyete daha çok geliri elde etmenizi sağlayabiliriz.

Programmatic
PROGRAMMATIC REKLAMLARINIZI YÖNETELİM

Sosyal Medyanın gücüyle yükselin

Gündemdeki gelişmelerden beslenen kreatif içerikler geliştirerek kısa ve uzun dönemli dijital planlamalar ile markanızın konumunu güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
HESAPLARINIZIN ETKILEŞIMINI ARTTIRALIM

Özgün grafiklerle dijitalde tanının

Etkili bir grafik tasarım profesyonel bir ilk izlenim yaratır, göründüğü kadar iyi kalite, o kadar çok çekim üretir.

Grafik Tasarım
DIJITALDE MARKANIZI TANITALIM

Kurgunuzu canlandıralım

Projenin ilk ele alındığı dönemden itibaren; fikir, senaryo, prodüksiyon, çekim ve post prodüksiyon aşamalarında hizmet veriyoruz. Hedefimiz her zaman iyi bir prodüksiyona imza atmaktır.

Prodüksiyon
PRODÜKSIYONUNUZU GÜÇLENDIRELIM

Televizyonda yerinizi alın

Dünya genelinde yapılan tüm araştırmalarda erişim anlamında en etkili mecranın Televizyon olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

TV
TV'DE REKLAMLARINIZI YÖNETELIM

Dijital Medya ile görünürlüğünüzü arttırın

Markalarımızın KPI'larına uygun mecralarda medya planlaması ve en iyi etkileşim getirecek alanlarda satın alımlar yapıyoruz.

Performance Marketing
DIJITAL MEDYADA GÖRÜNÜN